تبلیغات
پایگاه تخصصی معرفی شهدا... - امام شهید، خمینی بت شکن است/ وقتی نماز خواندن و شراب خواری یکی می‌شود
پایگاه تخصصی معرفی شهدا...
اللهم ارزقنا الشهاده...



شهید مشاهده می کند که قانون خدا را می خواهد خدشه دارکند قیام می کند و دشمنان اسلام را می خواهد ازبین ببرد و اگر نتوانست جان خویش را در راه مکتب خدا می کند شهید رهبر و امام دارد.

 

 

ساجد_ متن زیر وصیتنامه پاسدار "شهید بیوک میرزاپور" است که در عملیات بیت المقدس به خیل عظیم شهدا پیوست.

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا آزمایش می‌کند شما را بیکی از این چیزها: ترس، دخالت نظامی امپریالیستهای شرق و غرب، گرسنگی، محاصره اقتصادی دشمن و ناقص شدن اموال و ثروتهایتان و بالاتر از مال، جانتان و ثمرات عمرتان و بشارت بده به صابرین کسانی که استقامت و مقاومت دارند در برابر عوامل انحطاط و فساد و شر وقتی که به این‌ها وارد شود مصیبتی گویند ما هم از آن خدائیم و همه ما رجعت بسوی خدا می‌کنیم.

خواهران و برادرانم شهادت یعنی حضور در صحنه حق و باطل هر زمانست شهید یعنی حاضر، یعنی گواه، شهید همیشه جاوید است. شهید نمی‌میرد بلکه بقول آیه الله استاد مطهری به پیکر اجتماع که دچار کم خونی شده است خون تزریق می‌کند. جامعه را زنده می‌کند شهید ایثارگر بزرگ است که شهادت می دهد یکی با حرف و دیگری با جان و خون. بلی با خون، شهادت به یگانگی الله میدهد. لااله الاالله این فرهنگ ماست و این خلاصه مکتب است  و این از دو قسمت تشکیل شده است. یکی نفی و دیگری اثبات. نفی طاغوت‌ها، بتها، محاربها، شیطانها و نظایراینها و دیگری ثبات. اثبات حاکمیت الله و قانون الله. شهید مشاهده می کند که قانون خدا را می خواهد خدشه دارکند قیام می کند و دشمنان اسلام را می خواهد ازبین ببرد و اگر نتوانست جان خویش را در راه مکتب خدا می کند شهید رهبر و امام دارد.

امام شهید، خمینی بت شکن است. امام روح خداست، امام جلوه حق است مظهر الله است، امام خداگونه است، امام جانشین و خلیفه الله است امام انسان را براه خدا هدایت می کند، توصیه من به امت قهرمان اینست که امام را تنها نگذارد چون اگر در آن صحنه ای که امام حاضر است اگر غائب باشیم نمازخواندنمان با شراب خوردنمان یکی است چون معیار و ملاک ما امامت است.

این امام است که جهت و ارزش به کارها ما می دهد میزان امام است اگر با امام نباشیم با شیطان هستیم پس همیشه بایدگوش بفرمان امام باشیم که اطاعت از امام اطاعت از خداست و نافرمانی از فرمان امام نافرمانی از فرمان و دستورات خداست و در این جنگ و دیگرجنگ ها آنهایی که امام را تنها می گذارند هر سه گروه آنها با هم برابر است چه آنهای که مزدور و عامل یزدید و امپریالیسم شرق و غرب هستند و چه آنهائی که در کنج خانه به نماز خواندن مشغول هستند تا بهشت را در خانه بدست آورند و چه آنهائی که مرعوب هستند و امپریالیستها منمای شوند.

این سه گروه همه در یک صف واحد هستند و بر علیه خط امام. امت قهرمان ما باید این سه گروه را از خود طرد کند و با آنها مبارزه نماید. باید با این گروهک های ضد انقلاب و عامل امپریالیسم فدایی خلق و مجاهد خلق و غیره که ستون دشمن هستند و از صدام یزد خطرناکتر مبارزه نمایند و تمام متنافقین و کافر را از روزی زمین پاک نمایند. خلاصه نامه

ای امت اسلام همیشه با امام باشید تا خدا شما را یاری نمائید.

انشالله ما که عازم جبهه حق و باطل هستیم، شهید بشویم و امام و خدای خودمان را خشنود سازیم.

درورد بر یگانه رهبر و یگانه مرجع عالم اسلام امام خمینی روحی اروحنا فدا.

سلام بر آیت الله بهشتی، خامنه ای و رفسنجانی و یاران امام

سلام بر رجایی نخست وزیر مکتبی جهان اسلام

سلام بر مجلس شورای اسلامی

مرگ بر شیطان های بزرگ و کوچک

و مرگ بر فدای خلق و منافق

منبع:سایت ساجد




طبقه بندی: وصیتنامه شهدا،  زندگینامه شهدا و رزمندگان،  اسناد جنگ،  بصیرت، 
برچسب ها: شهید بیوک میرزاپور،
ارسال توسط هیراد کبیری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
جهت ارسال تبلیغات با مدیر سایت تماس بگیرید "تبلیغاتهای مذهبی رایگان است"

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار