تبلیغات
پایگاه تخصصی معرفی شهدا... - خلاصه عشق امام به جانبازان در یک جمله"جانبازان، رهبرانِ نهضت‌‏اند"
پایگاه تخصصی معرفی شهدا...
اللهم ارزقنا الشهاده...در کشاکش نبرد و جهاد، در هنگامی که آتش و گلوله بیداد می‏کرد و مردانگی و غیرت در جبهه‏ های جنگ معنا می‏یافت، امام دل‏ها فرمود: جانبازان، رهبرانِ نهضت‏‌اند.

 

ساجد_ کلام حضرت امام روح الله(ره) برای همه رزمندگان حجت شرعی بود، آنها بودند که معنای این جملات آسمانی را می دانستند و همین باعث شده بود تا هر گاه از سوی خمینی کبیر پیامی صادر می شد با جان و دل لبیک گویان جان را در طبق اخلاص می گذاشتند.

در کشاکش نبرد و جهاد، در هنگامی که آتش و گلوله بیداد می‏کرد و مردانگی و غیرت در جبهه‏ های جنگ معنا می‏یافت، و در روزهایی که آسمان از خون گلگون شهیدان به سرخی می‏زد، سلسله ‏دار انقلاب و امام دل‏ها فرمود: جانبازان، رهبرانِ نهضت‏اند.

ایشان در جای دیگر می‏فرماید: مجروحین و معلولین، خود چراغ هدایتی شده‏اند که در گوشه گوشه این مرز و بوم به دین‏باوران، راه رسیدن به سعادت آخرت را نشان می‏دهند.

برخی مواقع نوشتن توضیح برای تصاویر شاید از شآن آن بکاهد، به احترام حضرت امام خمینی(ره) و همه جانبازان درباره این تصویر سکوت می کنیم و شما را با امام امت و سرباز فداکار اسلام تنها می گذاریم، "برداشت آزاد".

تصویری از یک جانباز در مقابل حرم امام خمینی(ره)

 

منبع:سایت ساجد
طبقه بندی: امام شهدا،  پس از جنگ، 
برچسب ها: جانبازان،
ارسال توسط هیراد کبیری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
جهت ارسال تبلیغات با مدیر سایت تماس بگیرید "تبلیغاتهای مذهبی رایگان است"

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار