تبلیغات
پایگاه تخصصی معرفی شهدا... - روایت قاسم سلیمانی از بزرگ لشکر 41ثارالله/ما همه مات و مبهوت حرکات او می‌شدیم
پایگاه تخصصی معرفی شهدا...
اللهم ارزقنا الشهاده...خدا را شاهد می‌گیرم که هیچ وقت در چهره شهید میرحسینی در سخت‌ترین شرایط هراسی ندیدم.انگار در وجود این مرد چیزی بعنوان ترس،هراس،دلهره و تردید وجود نداشت.

ساجد_حاج قاسم سلیمانی فرمانده لشکر41 ثارالله در دوران دفاع مقدس در رابطه با حاج قاسم میرحسینی گفته است:«ما همه مات و مبهوت حرکات او می‌شدیم. او یک سخنور بود و وقتی شروع به صحبت می‌کرد. به قول بچه ها «جادو» می‌کرد. تمام حرف‌های خودش را با استناد به آیات و روایات نقل می‌کرد. من واقعا احساس می‌کردم هیچ روحانی‌ای توی سن و سال خودش به پای ایشان نمی‌رسید.

در بعد فرماندهی باید بگویم ایشان در جلسات همیشه صائب‌ترین نظرات را می‌داد. بهترین نظر؛ نظر شهید میرحسینی بود و در میدان عمل هم همان‌ها به وقوع می‌پیوست.من خدا را شاهد می‌گیرم که هیچ وقت در چهره شهید میرحسینی در سخت‌ترین شرایط هراسی ندیدم.

انگار در وجود این مرد چیزی بعنوان ترس،هراس،دلهره و تردید وجود نداشت. اگر در محاصره بود همانطور صحبت می‌کرد که در اردوگاه صحبت می‌کرد. سیدالشهدای همه شهدای استان سیستان و بلوچستان و بزرگ لشکر ثارالله، که واقعا امروز من در هر مأموریتی جای او را خالی می بینم، شهید میرحسینی است.»

ایسنا

منبع:سایت ساجد

 
طبقه بندی: زندگینامه شهدا و رزمندگان،  خاطرات رزمندگان،  اسناد جنگ،  بصیرت، 
برچسب ها: شهید میرحسینی، لشکر ثارالله،
ارسال توسط هیراد کبیری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
جهت ارسال تبلیغات با مدیر سایت تماس بگیرید "تبلیغاتهای مذهبی رایگان است"

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار