تبلیغات
پایگاه تخصصی معرفی شهدا... - ای امام! اگر تمام دنیای شرک و کفر و نفاق در مقابلت بایستند من در کنار تو خواهم ایستاد
پایگاه تخصصی معرفی شهدا...
اللهم ارزقنا الشهاده...شهید ابوالقاسم سلیمانی در فرازی از وصیت نامه خود می نویسد: ای امام عزیز هرگز از راه تو که راه اسلام راستین محمدی (ص) است دست بر نمی دارم و اگر تمام دنیای شرک و کفر و نفاق در مقابلت بایستند من در کنار تو، افتخار یک رزمنده کوچک بودن را نصیب خود گردانیده و مقابلشان خواهم ایستاد.

ساجد_ شهید «ابوالقاسم سلیمانی» در وصیت نامه خود آورده است:با سلام و درود بیکران خداوند به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) و نائب بر حقش بت شکن تاریخ خمینی عزیز که براستی خداوند حق تعالی بر ما منت نهاد تا در داین عصر بواسطه این امام و آیت حق از ظلمت جهل و گمراهی رهایی یافته و انشاء الله در نور هدایت حقش قرار گیریم.

و در این مسیر بالطف خداوند نگرش بر خویشتن کرده و دوباره خود را بازیابیم و پی به اصالت انسانی و اسلامی خویش ببریم و این حقیر شکر این نعمت را هرگز نتوانم به جا آورم. چرا که هیچ بودم و به برکت اسلام و قرآن و این رهبر هستی یافتم.

و فقط شکر گزاری را در آن دیدم که سر تسلیم به پیشگاه ذات احدیت فرود آورده و این افتخار را یافتم تا در میان سپاه اسلام که برای برپایی پرچم توحید در زمین بسیج گشته اند بعنوان یک پاسدار کوچک توشه ای برای آخرت برگیرم. فقط امیدوارم و از خداوند می خواهم که آنچه سبب خشنودی او و سعادت برایم می باشد مقرر گرداند.

بالاخره سعادت را آرزو می کنم و فلاح و رستگاری را، که اگر شهادت در راهش باشد چه خوش عاقبتی است . حمد و سپاس خداوند منان را که از این مراد و امر دفاع از قرآن و مسلمین با دیگر بندگان هم صف گردانیده و امید آن دارم نیتم را خالص گردانیده تا مقبول درگاهت واقع شود و از تو می خواهم که از گناهانم در گذری و در آخرین لحظات قدمهایم  را استوار و قلبم را مطمئن و زبانم را به ثناگویی و یادت گویا گردانی.

حال سخنی با پدر و مادر عزیزم . باید ممنون باشم از بزرگواریتان و حلالیت می طلبم از شما و آرزو دارم که از بندگان محبوب و صابر خدای متعال باشید. همچنین از برادران و خواهران عزیز گرانقدرم حلالیت طلبیده و آرزوی موفقیت برای همگی شما در امور خیرتان دارم و بدانید همه شما در سازندگی ام نقش مهمی داشتید و اجر شما نزد خداوند محفوظ است. انشاء الله.

بالاخص شما پدر و مادرانی که فرزندانتان را به نماز و دین آشنا ساختید و زمینه عشق و علاقه به مکتب رسول الله و ائمه معصومین صلواه الله علیهم و اهل بیت را در دلهایشان ایجاد نمودید و خداوند است که جبران و اجر زحمات شما را ادا خواهد کرد و نزدش محفوظ است والا چون این حقیر کاری از دستمان ساخته نیست . باشد که در جنتش با شما عزیزان همنشین باشیم و خوشحال باشید و با یاد خدا دلهایتان را قوی نگاه دارید و با پایداریتان در دل دشمن یاس ایجاد کنید . در نمازها و دعاهایتان امام را نیز دعا کنید . همه کسانی را که به این اسلام عزیز مخلصانه خدمت می کنند کمک بجویید از صبر و نماز که سفارش قرآن است.

از اقوام و همسایگان و دوستان می خواهم اگر چنانچه نتوانستم حق خویشاوندی و همجواری و دوستی را بجا آورم به بزرگواریتان ببخشید و از شما حلالیت می طلبم.

همسر مهربانم ممنوم از شما از اینکه در امر جهاد در راه خدا و دفاع از اسلام عزیز صبر و استقامت خویش با من همکاری نمودید. بدان که اجر عمل شما در نزد خداوند محفوظ است . من از شما راضی هستم و می خواهم که در خصوص زندگی اگر نتوانستم حقی را بجا آورم مرا ببخشید . امیدوارم که خداوند هم از من و هم از تو راضی باشد.

از شما می خواهم که در مسیر زندگی با توکل به خداوند رحمان و رحیم چون همیشه صبر و یاری وی را طلب کنید و پذیرا باشید. آنچه رضایت خدا در آن است و می خواهم چون دیگر زنان مؤمنه        شهید پرور اقتدا به حضرت فاطمه سلام ا.. علیها کرده باشید . در دنیا که رهگذری برای توشه آخرت است در جهت تداوم انقلاب اسلامی و تکامل خویش بکوشید و یاور صدیق امام عزیز باشید و با نمازها و دعاها مأنوس بوده چون در این دو امر تأکید شده و برای اطمینان قلب و آرامش سفارش شده است «الا بذکرالله تطمئن القلوب»

همسرم به شما بگویم بهترین نعمتهایی که خداوند بعد از هدایت تحت لوای اسلام محمدی(ص) و ائمه معصومین سلام الله علیهم و وجود مبارک بقیه الله اعظم و نائب بر حقش خمینی عزیز قرارداده است همین افتخار و نعمت بهره مند بودن از خانواده مذهبی و پیوند و ازدواج با تو بوده است .

انشاء الله که خداوند از ما راضی بوده و ما از عهده شکرش بر آئیم. باید فراموش نکنیم که اگر رضایت خداوند در امور اتمام باشد و یقین به این امر داشته باشیم که در همه احوال عنایت خداوند بر سر ماست و ناظر بر اعمال ماست هیچگاه دراین مسیر یأس به خود راه نمی دهیم و سختیها و خوشی ها در ایمانتان تأثیر نمی گذارد.

از خداوند توفیق همیشگی افزونتر شما و محمدسعید را خواهانم . انشاء الله محمد سعید فرزندی برومند و مفید و ارزشمند برای اسلام و مسلمین باشد .

4/5/67

ادامه وصیتنامه قبلی در سال 1367

با سلام و درود بیکران به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و نائب برحقش خمینی عزیز در ادامه وصیتم که قبلاً در سال 1365 در اهواز نوشته ام فقط یک مطلب را محضر امام عزیز بگویم و آن اینکه هرچند دشمنان انقلاب اسلامی درباره تو بد بگویندولی هرگز از راه تو که راه اسلام راستین محمدی (ص) است دست بر نمی دارم و اگر تمام دنیای شرک و کفر و نفاق در مقابلت بایستند من در کنار تو ، افتخار یک رزمنده کوچک نصیب خود گردانیده و مقابلشان خواهم ایستاد. یقین دارم که تو زبان علی (ع) را در کام داری و شمشیر مولا حسین(ع) در پنجه و در طول زندگی نشان داده ای که در سخن و عمل مصداق اشداء الکفار و رحماء بینهم بوده ای و هستی .

خدایا ملت ما را چنین گردان که با دشمنان سرسخت باشند و به هم رحم کنند و مهربان (آمین والسلام – اهواز – مورخه 5/5/67   

منبع:سایت ساجد
طبقه بندی: امام شهدا،  خاطرات شهدا،  وصیتنامه شهدا،  زندگینامه شهدا و رزمندگان، 
برچسب ها: شهید ابوالقاسم سلیمانی،
ارسال توسط هیراد کبیری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
جهت ارسال تبلیغات با مدیر سایت تماس بگیرید "تبلیغاتهای مذهبی رایگان است"

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار