پایگاه تخصصی معرفی شهدا...
اللهم ارزقنا الشهاده...بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 آذر 1394
احمد کشوری در 15 آذر 1359 در حالی که پیروزمندانه از عملیات بازمی‌گشت، بالگردش مورد اصابت راکت یک فروند هواپیمای جنگنده دشمن قرار گرفت و به شهادت رسید.

به گزارش شمال نیوز، همرزم شهید احمد کشوری در بیان خاطره‌ای از شهید گفت: یک شب که تعدادی از خلبان‌ها مشغول خوردن شام بودند، صحبت از جنگ شد. یکی می‌گفت: من به خاطر حقوقی که به ما می‌دهند می‌جنگم، یکی دیگر می‌گفت من به خاطر بنی‌صدر می‌جنگم. یکی می‌گفت من به خاطر خودم می‌جنگم و دیگری گفت من به خاطر ایران می‌جنگم. شهید کشوری گفت: من همه این‌ها را قبول ندارم؛ تنها چند تا را قبول دارم و گفت: من به خاطر خدا می‌جنگم. جنگ برای خداست، ما نباید بگوییم که ما به خاطر فلان چیز می‌جنگیم. مگر ما بت‌پرست هستیم. ما به خاطر خدا، به خاطر اسلام می‌جنگیم. اسلام در خطر است نه بنی‌صدر. اسلام در خطر است ما به خاطر اسلام می‌جنگیم و جنگ ما فقط به خاطر اسلام است.

شهید احمد کشوری در 15 آذر 1359 در حالی که پیروزمندانه از عملیات بازمی‌گشت، بالگرد او مورد اصابت راکت یک فروند هواپیمای جنگنده رژیم بعث قرار گرفت و سرانجام این "ارتشی نمونه" به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود، نائل آمد.

فرزندان روح الله برای دفاع از کشور و حفظ اسلام ناب محمدی از جانشان مایه گذاشتند و هر لحظه برای مبارزه با استکبار آماده بودند.

در ادامه اعلامیه‌های که به مناسبت شهادت و سالگرد او به چاپ رسیده است را ملاحظه فرمایید.      
منبع:شمال نیوزطبقه بندی: امام شهدا،  خاطرات شهدا،  وصیتنامه شهدا،  زندگینامه شهدا و رزمندگان،  خاطرات رزمندگان،  اسناد جنگ،  بصیرت،  گالری صوت وتصویر، 
برچسب ها: شهید احمد کشوری،
ارسال توسط هیراد کبیری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
جهت ارسال تبلیغات با مدیر سایت تماس بگیرید "تبلیغاتهای مذهبی رایگان است"

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزارشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic